Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Dzień otwarty w zespole szkół w Jagarzewie2013-04-04 08:39:46 (ost. akt: 2013-04-09 09:35:57)

26 marca Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie zorganizowali dzień otwarty dla uczniów III klas gimnazjalnych z nidzickich szkół.

Gimnazjaliści mogli obserwować, jak uczniowie naszej szkoły pracują podczas zajęć praktycznych oraz jakimi metodami i sposobami zdobywają wiedzę i umiejętności zawodowe.Gości przywitała dyrektor szkoły, Izabela Borkowska i zaprosiła na spotkania we wszystkich typach szkół: liceum ogólnokształcącym z elementami dziennikarstwa,liceum ogólnokształcącym z elementami teatru, liceum ogólnokształcącym będącym klasą sportową o specjalności siatkówka, technikum żywienia i usług gastronomicznych, technikum technologii drewna oraz technikum agrobiznesu 
Po specjalistycznych zajęciach gimnazjaliści zwiedzali internat szkolny i stołówkę, w której uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych podali przygotowaną przez siebie pizzę.

Adrianna Jaworska

Autorka jest uczennicą II klasy Liceum Ogólnokształcącego z elementami dziennikarstwa w Jagarzewie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (25) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. xyz #1053935 | 13 kwi 2013 15:43

  Kochani moi! Za co Wy wszyscy tak nienawidzicie szkoły w Jagarzewie? Zapewne wszyscy wypowiadający się tu, hajtujący tę szkołę NIGDY tam nie było chociaż na chwilę, nie poznaliście nauczycieli, poziomu nauki i wszystkiego. Uczniowie z naszej szkoły jeżeli chcą to bardzo dobrze zdają matury oraz testy gimnazjalne, ponieważ nauczyciele fantastycznie ich do tego przygotowują. Jeżeli uczeń nie chce, nie stara się to chyba normalne, że nie zda. Denerwują mnie bardzo Wasze teksty, hejty, jaka ta szkoła nie jest, bezrobocie po niej, nieuki i nie wiadomo co jeszcze. Bądźcie tam, zobaczcie, a później oceniajcie! To, że Wasze szkoły nie są na tyle dobre co nasza to trudno, musicie się z tym pogodzić, przykro mi :) Chodzę do tej szkoły 5 lat, za rok piszę maturę i wiem, że będę do niej dobrze przygotowana i ją zdam, ponieważ mam wsparcie u nauczycieli i mi pomagają, z resztą tak jak nam wszystkim. Pozdrawiam :)

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. uczeń #1049316 | 37.228.*.* 9 kwi 2013 18:56

   Jestem uczennicą tej szkoły. Z minionych mi lat jak na razie mam dobre wspomnienia nie tylko z tych lepszych, luźniejszych dni, ale też z tych cięższych, kiedy nauczyciele dają nam niezły wycisk. Największym plusem jest to, że nie jesteś tylko " numerkiem w dzienniku " , tylko każdy jest znany z imienia i nazwiska. Kiedy mam jakiś problem nauczyciele traktują mnie po przyjacielsku, ale są sytuacje kiedy nauczyciel pozostaje tylko nauczycielem, więc nie mówcie tu o jakiś luzach. A zdawalność matur i egzaminów zawodowych pozwolę sobie skomentować tak, iż jeśli ktoś chce zdać i mu zależy to zda, bo to nie tylko zależy od nauczyciela, ale i od nas samych, bo jeśli uczeń olewa sobie szkołę i mu nie zależy to po prostu nie zdaje.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. new #1047714 | 83.9.*.* 8 kwi 2013 12:45

   O, widzę, że są na forum również geniusze wielkomiasteczkowi, pewnie po Sorbonie, ha ha. wyśmiewać i opluwać łatwo, kto zechce się uczyć w Jagarzewie to będzie na pewno zadowolony a kto wybierze inna szkołę też pewnie będzie zadowolony, więc po co tyle piany.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. do bu #1044799 | 46.186.*.* 5 kwi 2013 16:30

   geniuszu malomiasteczkowy, zawsze znajdzie sie jakis wyjatek, ogarnij sie dziennikarz, teatrolog? zjedz szczawiu to ci przejdzie, chlopie ogarnij sie

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. były uczeń #1044587 | 83.9.*.* 5 kwi 2013 12:43

   Jeśli ktoś chce zdać maturę to ją zda ucząc się w Jagarzewie, Nidzicy, Warszawie czy Koziej Wólce. Uczyłem się w Jagarzewie, skończyłem studia, mam fajną pracę. Dla chcącego nic trudnego. Pozdrawiam kadrę ZSRiO.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   Pokaż wszystkie komentarze (25)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages