Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Bajkowy piknik w Janowie

2013-05-13 13:11:15 (ost. akt: 2013-05-13 13:13:34)

Autor zdjęcia: GOK Janowo

W Gminnym Ośrodku Kultury w Janowie odbył się piknik pod nazwą "Cudowny świat baśni", zorganizowany z okazji tygodnia bibliotek.

Przybyłe dzieci miały okazję skorzystania z wielu atrakcji. Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko z "magicznymi zagadkami". Po odgadnięciu zagadki ze znajomości baśni w nagrodę można było wylosować niespodziankę.

W "Szafie Kopciuszka" ukryte były przeróżne bajkowe stroje, w które uczestnicy pikniku mogli się do woli przebierać. Zasiadając przy stoisku z "zaczarowanym ołówkiem" można było wyczarować przeróżne bajeczne obrazki.

Był też czas na zabawę. Dzieciaki z wielką chęcią tańczyły i bawili się chustą animacyjną. Po tych wszystkich uciechach i zabawach była również uczta, na którą zapraszało stoisko "stoliczku nakryj się".

Na zakończenie zaproszono wszystkich na przedstawienie pt. "Pinokio". Grupa teatralna ART-RE z Krakowa rozbawiła publiczność. Dzieci wspólnie z drewnianym pajacykiem, Dżeppettem oraz innymi bohaterami baśni Collodiego z ochotą włączały się do zabawy proponowanej przez aktorów. GOK   

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages