Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Zapraszamy na wyścig wynalazków do Janowa

2013-06-19 07:35:36 (ost. akt: 2013-06-19 07:38:38)

Autor zdjęcia: archiwum

Zapraszamy do udziału w nietypowym konkursie pt. „Wyścig Wynalazców - Z Pomysłem Do Mety”. Konkurs odbędzie się 23 czerwca o godz. 16.00 na Rynku w Janowie.

Preferowani będą uczestnicy, którzy zbudują od podstaw swoje pojazdy, korzystając z aktualnie dostępnych materiałów: kartonów, listewek, butelek, materiały jak najbardziej ekologiczne np. butelki typu PET.

Przejazd ma się odbywać na dowolnych pojazdach nie mechanicznych, przystrojonych i napędzanych siłą mięśni. Wskazane jest, aby strój zawodników był jak najbardziej fantazyjny. Liczy się pomysł, chęć, wysiłek i ciekawa rywalizacja w atmosferze zainteresowania przybyłych mieszkańców i gości.

Ważnym osiągnięciem dla lokalnej społeczności jest oddziaływanie na postawy ekologiczne poprzez promocję dobrych praktyk, pobudzenie jej aktywności oraz odbudowanie więzi i tradycji spotkań i współpracy między sąsiadami.

Udział w zabawie może wziąć każdy; młodzież, dziecko, emeryt, a także amator kanapy. Warunek jest jeden trzeba się dobrze bawić. Wyścig będzie rozegrany w dwóch kategoriach dla dzieci i dorosłych. Eko-pojazd. Wynalazek z klasą. Pamiętamy o zasadach bezpieczeństwa, więc każdy zawodnik jest zobowiązany do posiadania kasku. Szczegółowe informacje o wyścigu znajdują się w regulaminie konkursu.

PROGRAM FESTYNU:
15 – 16 – Zapisy uczestników „Wyścigu wynalazców”
16 – 18 – Konkurs „Wyścig Wynalazców – Z Pomysłem Do Mety”
18 – 19 – Występy artystyczne dzieci i młodzieży, puszczanie wianków, szukanie kwiatu paproci, ognisko, oraz ”Bigos Sołtysa”
19 - 22 – Zabawa taneczna

org
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages