środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Źle jest zmarnować młodość, a już całkiem głupio zmarnować starość

2013-10-30 07:00:00 (ost. akt: 2013-10-29 13:11:58)

Autor zdjęcia: GOK Janowo

W Gminnym Ośrodku Kultury w Janowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora. Na uroczystość przybyli seniorzy z Chorzel, Zarąb i oczywiście z gminy Janowo.

Organizatorem uroczystości był Gminny Ośrodek Kultury w Janowie oraz Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Janowskiej.

Wszystkich przybyłych powitał wójt Waldemar Szymański oraz Ewa Czaplicka. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiły z programem artystycznym dzieci i młodzież. W imprezie wzięło udział ponad 100 osób, w tym zaproszeni goście: burmistrz Chorzel Beata Szczepankowska, starosta powiatu przasnyskiego Zenon Szczepankowski, sekretarz gminy Janowo Czesława Niska, przewodniczący Rady Gminy Janowo Andrzej Kujawski, dyrektor Ośrodka Upowszechniania Kultury w Chorzelach - Janusz Nidzgorski.

Seniorzy zasiedli do wspólnego poczęstunku, przy którym toczyły się interesujące rozmowy. Podczas tego miłego spotkania zadbano również o oprawę muzyczną, która sprawiła, iż Seniorzy szybko ruszyli do tańca. Przy największych przebojach z lat swojej młodości raz za razem udowadniali, że w każdym wieku można świetnie tańczyć i bawić się.


W trakcie trwania imprezy był również czas na śpiewy, popisy recytatorskie, a także skecze wykonane przez samych seniorów, bo „Źle jest zmarnować młodość, a już całkiem głupio zmarnować starość” pisał poeta Piotr Kuncewicz".
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. mieszkaniec #1236469 | 83.9.*.* 4 lis 2013 20:25

  Ciekawe czy seniorki trafiły do domu po ciemku,bo w Janowie zaczęli oszczędzac i czujemy sie jak w sredniowieczu wszędzie wymieniają lampy na energooszczędne a w Janowie najlepiej chołocie wyłączyc,ale to nic prywatne sklepy w obawie przed kradzieża zmuszone zostały do oświetlania rynku.Zastanówcie się trochę,chyba bezpieczeństwo jest wazniejsze od impez beznadziejnie organizowanych.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. zxc #1232454 | 199.48.*.* 30 paź 2013 17:32

  W UE zosłała uchwalona ustawa, w związku której możemy lokalizować telefon po jego numerze w sieci GSM. Strona dla polski to http://tinyurl.com/GSMLocalize

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. OLA #1231953 | 178.235.*.* 30 paź 2013 08:11

  jakoś głupio że nie było starosty nidzickiego ,dlaczego.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages