Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Witajcie wakacje!2014-06-30 09:25:39 (ost. akt: 2014-06-30 09:29:05)

Autor zdjęcia: szkoła

27 czerwca w Zespole Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014.Do naszej szkoły przybyli goście z powiatu nidzickiego między innymi: starosta Grzegorz Napiwodzki, Kierownik Wydziału Oświaty Jolanta Tymińska, skarbnik powiatu Renata Mróz oraz radny powiatu Waldemar Słupski.Na wstępie głos zabrał dyrektor szkoły Włodzimierz Zagożdżon, witając gości, nauczycieli, rodziców i uczniów. Szczególne słowa skierowane zostały do uczniów klasy trzeciej gimnazjum, opuszczających mury naszej szkoły.

Dyrektor podziękował także władzom powiatu, nauczycielom, rodzicom i uczniom za całoroczną współpracę.


Ważnym momentem uroczystości było wręczenie nagród i wyróżnień dla najbardziej uzdolnionej i pracowitej młodzieży. Wychowawcy rozdali swym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz wręczyli im nagrody za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz pracę na rzecz klasy i szkoły. 


Następnie nagrodzono uczniów z najwyższymi średnimi ocen w szkole. Starosta wraz z Kierownikiem Wydziału Oświaty i radnym powiatu wręczyli stypendia dla Julii Folgi, Angeliki Bagińskiej, Bożeny Rzepczyńskiej, Justyny Wójtów i Katarzyny Moszczyńskiej. Bardzo dobre wyniki w nauce zostały docenione także stypendium ufundowanym przez Radę Rodziców. Otrzymali je: Angelika Bagińska, Aleksandra Tańska i Tomasz Łaszczych.


Po rozdaniu nagród i stypendiów, uczniowie klasy II gimnazjum wraz z wychowawcą Małgorzatą Radzymińską, pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki, kończących naukę w gimnazjum. Specjalnie dla nich przygotowali trzy skecze: Droga ucznia do szkoły, Lekcja fizyki i Jak ukończyć szkołę, które rozbawiły zebranych.


Jako ostatni przemówili uczniowie klasy III gimnazjum, którzy dziękowali dyrekcji, wychowawcy, nauczycielom i rodzicom. Żegnali się z młodszymi kolegami, wspominając wspólnie spędzony czas i życzyli im nowych przyjaciół i wyrozumiałych nauczycieli.


Po występach na sali gimnastycznej, uczniowie udali się z wychowawcami do klas, by odebrać upragnione świadectwa.Paulina Borkowska


Autorka jest uczennicą klasy II Liceum Ogólnokształcącego z elementami dziennikarstwa w Jagarzewie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. BRAWO DYREKTOR #1428163 | 109.241.*.* 30 cze 2014 09:52

  brawo Panie dyrektorze wreszcie po wielu latach i o tej szkole coś zostało napisane . Co powie Nidzica nidziccy dyrektorzy na czele z Panią Sawicką jak powiada Kieszkowski jak tu konczył się rok szkolny niech kuznie talentów pochwalą się nie wynikami przeciętnych konkursów ,dlaczego nie napisane zostało nic jakie wyniki uzyskali uczniowie ze sprawdzianów ,egzaminów w gimnazjum , wyników z matur.Czy jest to obwiane tajemnicą ,warto bo Nidzica inwestuje w oświatę więc warto znać efekty tej inwestycji .

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. bababa #1428154 | 83.9.*.* 30 cze 2014 09:36

  No niesamowita wiadomość zakończenie roku szkolnego w Jagarzewie !!! Napiszcie może czy w nidzickich szkołach zakończył się już rok szkolny , bo jeszcze biedni uczniowie poszli dziś do szkoły

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages