Sobota, 18 sierpnia 2018. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Koń na sali gimnastycznej

2014-09-08 08:31:59 (ost. akt: 2014-09-08 08:34:11)

Autor zdjęcia: Wanda Redys

4 września do Zespołu Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie przyjechał "Teatr wędrowny" ze swoją nową sztuką pt. "Maryja".

Do ZSRiO w Jagarzewie przybyła grupa teatralna zwana „Teatrem podróżnym”, którą tworzą młodzi, wszechstronnie utalentowani i kreatywni ludzie. Pochodzą oni z rożnych zakątków Polski i co roku spotykają się, aby opracować i wystawić sztukę. Ich tegoroczny plan to podroż po okolicznych wioskach i miasteczkach wozem zaprzężonym w konia i wystawianie nowej sztuki w dostępnych miejscach. Wystąpienia z ich udziałem można oglądać za darmo, a ich jakość jest na najwyższym poziomie, jak w profesjonalnym teatrze.

Mieliśmy okazję obejrzeć spektakl zatytułowany "Maryja", który przedstawiał historię Matki Bożej. Przybyli na niego wszyscy uczniowie oraz nauczyciele. Zostaliśmy oczarowani śpiewem i tańcem oraz samą formą występu – na sali gimnastycznej pojawił się koń! Długo nie mogliśmy wyjść z podziwu. Burza oklasków zakończyła ich występ. A po nim, nasi goście zostali zaproszeni na obiad i skromny poczęstunek.

Natalia Hejbucka
Autorka jest uczennicą III klasy Liceum Ogólnokształcącego z elementami dziennikarstwa w Jagarzewie

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages