Piątek, 22 marca 2019. Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

Gramy z WOŚP do końca świata i o jeden dzień dłużej!

2015-01-14 11:12:48 (ost. akt: 2015-01-14 11:13:59)

Autor zdjęcia: Jagarzewo

W Zespole Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie odbył się wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieraliśmy pieniądze na leczenie dzieci oraz na godną opiekę osób w podeszłym wieku.

Wolontariusze przechodzili po klasach i rozdawali serduszka osobom, które chciały wesprzeć naszą akcję. Dziewczęta ze szkolnej grupy ratowniczej przeprowadziły krótkie szkolenie na temat zasad i sposobów udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności Rafała Jastrzębowskiego, ucznia klasy IV Technikum Technologii Drewna, do szkoły przywieziono quada. Można było się nim przejechać pod warunkiem uiszczenia drobnej opłaty na rzecz potrzebujących.

Głównym elementem programu była licytacja przedmiotów podarowanych przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Rolniczych naszej szkoły. Licytację prowadzili członkowie Samorządu Uczniowskiego - Ewelina Zybert i Maciej Junczewski, nad którymi czuwała pani opiekun – Anna Tadra. Wszyscy chętnie brali udział w aukcji. Najdroższymi przedmiotami okazały się: kamizelka odblaskowa z podpisem Krzysztofa Hołowczyca sprzedana za 160 zł, pióro marki Parker – 120 zł oraz koszulka reprezentacji polskiej – 110 zł.

Przerwy w licytacji umilały nam utwory wykonane przez Joannę Sarbiewską i Katarzynę Fydrych, uczennice klasy I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Wszyscy świetnie się bawili. Podczas akcji udało nam się zebrać 1500 złotych. Jesteśmy niezmiernie dumni. Dziękujemy wszystkim za okazane serce i pomoc przy realizacji tego projektu.


Ewelina Zybert
Autorka jest uczennicą III klasy Technikum Żywienia i Usług GastronomicznychPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Jagarzewo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages