Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Półzimowisko w Janowie na półmetku

2015-02-02 12:00:00 (ost. akt: 2015-02-02 20:12:23)

Autor zdjęcia: GOK Janowo

Przekroczyliśmy już półmetek tegorocznych ferii. W Janowie dzieciaki i młodzież spędzają je wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Pierwszy tydzień zimowego wypoczynku był tygodniem sportowym. W tym czasie odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane przez LOK w Nidzicy.

Uczestnicy „półzimowiska” uczyli się jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Oprócz tego młodzi ludzie podzieleni na grupy walczyli między sobą w zawodach sportowych oraz torach przeszkód.

Aura w tym roku sprzyjała również zabawom na śniegu. Postanowiliśmy wykorzystać sytuację i na placu zabaw przy GOK zbudowano igloo. Nie mogło również zabraknąć zabawy na sankach.
Grupa osób wraz z opiekunami udała się na pobliską górkę, gdzie odbyły się saneczkowe szaleństwa.

Drugi tydzień – artystyczny - rozpoczął się wycieczką do Wioski Garncarskiej w Kamionce, gdzie „wycieczkowicze” uczestniczyli w warsztatach m. in. malowania na szkle.

Przed nami jeszcze mnóstwo atrakcji. Wśród nich przygotowywanie masek i strojów na bal karnawałowy oraz oczywiście bal maskowy kończący tegoroczne półzimowiska.

Środki na realizację półzimowiska pochodzą z budżetów Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Janowie. GOK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages