Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Aktywnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowie

2015-03-23 13:32:17 (ost. akt: 2015-03-23 13:35:24)

Autor zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Janowie

Ostatni tydzień upłynął w Gminnym Ośrodku Kultury bardzo aktywnie.

W dniach 17 – 19 marca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Janowie odbywały się warsztaty, podczas których tworzono ozdoby wielkanocne oraz palmy. W warsztatach mógł wziąć udział każdy, kto tylko miał odrobinę chęci do działania.

We wtorek powstały koszyki z papierowej wikliny, które mogą posłużyć zarówno do „święconek” jak i stroików. W środę na warsztaty dołączyły panie uczęszczające do Klubu Integracji Społecznej w Janowie, które wykonały mnóstwo kwiatków – elementów do wielkiej palmy. Składaniem wspólnej palmy zajęły się panie Katarzyna Sawicka - opiekunka KIS oraz Bożena Chmielewska – Przewodnicząca Rady Gminy Janowo.

Z 20 na 21 marca w Bibliotece odbył się biwak dla dzieci i młodzieży, którzy aktywnie włączają się w działalność Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie. Podczas biwaku spalono Marzannę dając tym samym do zrozumienia zimie, że pora już opuścić Janowo.

Gminny Ośrodek Kultury w Janowie wraz z Parafią Rzymsko – Katolicką w Janowie oraz Przewodniczącą Rady Janowo ogłosili konkurs na „Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną”. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy Janowo. Palmy oznakowane zgodnie z regulaminem konkursu należy dostarczyć do GOK-u d 27 marca. Finał konkursu odbędzie się 29 marca czyli w Niedzielę Palmową w kościele parafialnym w Janowie po głównej Mszy Świętej (11:15). Zapraszamy do udziału.

GOK


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GOKJanowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages