Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Majowe konkursy w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowie

2015-04-27 13:42:16 (ost. akt: 2015-04-27 13:43:14)

Autor zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Janowie

GOK w Janowie zaprasza do udziału w konkursach: "Najaktywniejszy czytelnik biblioteki" oraz "Wszystko jest poezją, każdy jest poetą".

W maju tradycyjnie obchodzimy święto książki, znane od wielu już lat jako Dni Oświaty, Książki i Prasy, a 8 maja przypada Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Tego też dnia rozpoczyna się Tydzień Bibliotek.

Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. Biblioteki prześcigają się w organizacji atrakcji dla czytelników: spotkań z ciekawymi ludźmi, autorami książek, konkursów, quizów, wycieczek do biblioteki itp.

W związku z tym również biblioteka w Janowie przygotowała dla czytelników małe "co nieco". Zachęcamy do udziału w konkursach: "Najaktywniejszy czytelnik biblioteki" oraz konkursu recytatorskiego poetów i poezji XX wieku „Wszystko jest poezją, każdy jest poetą”, który adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych oraz klas IV-VI szkoły podstawowej.

Głównym celem jest zainteresowanie literaturą i dobrą lekturą, doskonalenie umiejętności recytatorskich, stworzenie uczniom możliwości zaprezentowania swoich talentów oraz zachęcenia do częstego odwiedzania biblioteki w celu korzystania z jej usług.

Szczegółów dotyczących konkursów udzielą pracownicy GOK Janowo, a regulamin dostępny jest na stronie https://www.facebook.com/events/908762072499567/).

GOK

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
 


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GOKJanowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages