Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

V Jubieleuszowy Festyn Rodzinny w Rogu

2015-06-08 20:45:15 (ost. akt: 2015-06-08 19:08:50)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

4 czerwca w Rogu po procesji Bożego Ciała odbył się Festyn Rodzinny w ramach Obchodów Dni rodziny. Festyn jest organizowany przez mieszkańców już od 5 lat w Święto Bożego Ciała. Tegoroczną imprezę objął honorowym patronatem wójt gminy Janowo Waldemar Szymański. Celem Festynu Rodzinnego jest propagowanie wartości rodzinnych, wspieranie i umacnianie więzi poprzez działania rekreacyjne i sportowe oraz integracja między pokoleniowa.

Impreza rozpoczęła się o godz. 16.00, mieszkańców oraz gości przywitali wójt Gminy Janowo oraz radna gminy Janowo Alina Skłodowska. Anna Kopecka wyrecytowała wiersz o Rogu a Agnieszka Skłodowska zaśpiewała piosenkę o miłości. Podczas jubileuszowego festynu Radna oraz Sołtys Rogu dzieliły gości ogromnym tortem przygotowanym przez mieszkanki. Podczas festynu najwięcej atrakcji było dla najmłodszych, m.in. malowanie twarzy, dmuchana zjeżdżalnia, basen z kulkami. Pani Ewa Czaplicka przygotowała gry i zabawy, po których zakończeniu dzieci otrzymały paczki. Dorośli mogli zmierzyć sobie w Punkcie Medycznym ciśnienie oraz poziom cukru we krwi. Tego dnia można było również zwiedzać najpiękniejsze zakątki Rogu podczas przejażdżki bryczką konną. Od godziny 18.00 rozpoczęło się prawdziwe biesiadowanie przy grillu, grochówce, wiejskim smalcu, słynnym rogowskim grzańcu oraz słodkościach z najlepszej cukierni Gospodyń Rogowskich oraz muzyce na żywo zespołu "Relaks". Wspaniała zabawa trwała do godz. 24.00.

Organizatorami festynu byli mieszkańcy Rogu w partnerstwie Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie. Realizacja tak dużego przedsięwzięcia była możliwa dzięki wsparciu finansowego przyjaciół Rogu. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla : Sołtys Wsi Róg Pani Haliny Gabryś, Andrzeja Wilgi z rodziną, Barbary i Zbigniewa Górniak, Firmy "MAX-BUD", Firmy "LEURO", Firmy " JARZY", Bogdana i Krzysztofa Mierzejewskich, Andrzeja Krzykowskiego.

Organizatorzy dziękują także za kreatywność i pracowitość: Agnieszce Przybyłek, Eli Kiljan, Anecie Jakowicz, Tomkowi Skłodowskiemu, Gosi Zygnerskiej, Hani i Kamilowi Bunalskim, Marioli Koziarz, Ani Żabińskiej, Arturowi i Halinie Dudek, Reni Olszewskiej, Wandzie Jaguszewskiej, Zosi Ciesielskiej, Spółdzielni "AMI", Halinie i Wacławowi Mrozińskim, Eli Olejarczyk, Agnieszce Pietrzak.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: AnS

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages