Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Gości róg obfitości - Rogowiada

2015-08-24 19:36:38 (ost. akt: 2015-08-24 19:53:59)

Autor zdjęcia: Magdalena Mackiewicz

22 sierpnia w Rogu kolejny już raz bawili się mieszkańcy gminy Janowo. Atrakcji było mnóstwo. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Gwiazdą wieczoru był Bartosz Abramski. Nawet deszcz nie zepsuł dobrej zabawy.

Organizatorzy Rogowiady Stowarzyszenie Akcja Róg przygotowali przybyłym gościom różnorodne konkursy. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs Mini Tractor Pulling złożony z dwóch etapów: slalom ciągnikiem na czas oraz wyścig ciągnikiem z załadowaną belami przyczepą. Pierwsze miejsce zdobył Willi Sawicki, który w nagrodę dostał talon 300 zł na paliwo.

Uczestnicy festynu podziwiali również tancerki w tańcu latyno-amerykańskim. Tancerki zebrały duże brawa.Nie zapomniano także o najmłodszych mieszkańcach gminy. Specjalnie dla nich Stajnia Muszaki przygotowała przejażdżki konne, z których dzieci chętnie korzystały. Mogły również wyszaleć się w mobilnym parku rozrywki.
Nieco starsi mogli oglądać wystawę zabytkowych motocykli.

Nie zabrakło dobrego jadła. Serwowano m.in. pieczonego dzika i kiełbaski z rożna oraz ciasta, sałatki, grochówkę. Wszystko przygotowane przez mieszkanki Rogu.

Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji festynu sponsorom.
as

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages