Piątek, 26 kwietnia 2019. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Finał półzimowiska w Janowie

2016-02-08 12:48:03 (ost. akt: 2016-02-08 12:49:54)

Autor zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Janowie

Zakończyły się już ferie w województwie warmińsko – mazurskim trwające w tym roku od 25 stycznia do 5 lutego. Zakończyło się także półzimowisko zorganizowane dla dzieci i młodzieży z gminy Janowo przez Gminny Ośrodek Kultury w Janowie.

Przez dwa tygodnie dzieciaki brały udział w różnorakich zabawach i konkursach przygotowanych przez opiekunów lub wymyślonych przez nich samych. W trakcie półzimowiska powstała kolekcja biżuterii (kolczyki, bransoletki).

Dzieciaki ozdabiały koszulki według własnych pomysłów, komponowały swoje drugie śniadanie, grały w podchody, zmagały się w zawodach sportowych, które przygotowała Ewelina Ziółkowska oraz bawiły się na karnawałowym balu przebierańców.

Dzięki Witoldowi Szemplińskiemu oraz Krzysztofowi Chmielińskiemu odważniejsi strzelali z wiatrówki do celu. Aby przestrzec przed niebezpieczeństwami czyhającymi na dzieci i młodzież podczas ferii i nie tylko z uczestnikami półzimowiska spotkali się dzielnicowi - Krzysztof Szczepkowski oraz Dawid Kaczorowski.

Największą atrakcją okazała się jednak wycieczka do Działdowa. Uczestnicy wycieczki zwiedzili „Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego”, poszaleli na lodowisku oraz sprawdzili swoje siły celność na kręgielni. Zorganizowanie półzimowiska było możliwe dzięki finansowemu wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Janowie.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GOKJanowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages