Piątek, 26 kwietnia 2019. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Spotkanie po 35 latach

2016-04-20 19:00:00 (ost. akt: 2016-04-22 12:57:57)

Autor zdjęcia: Archiwum

W restauracji „ Europa” odbył się zjazd absolwentów Liceum Rolniczego w Jagarzewie.

Minęło 35 lat od ukończenia I klas liceum, dlatego rocznik 1977-1981 zorganizował spotkanie, na które byli zaproszeni wychowawcy i nauczyciele oraz ówczesny dyrektor szkoły Eugeniusz Andryszczyk. W spotkaniu wzięły również udział dwie młodsze klasy: rocznik 1978-1982 i 1979-1983.

Na początku Zofia Sokołowa i Waldemar Westerlich powitali nauczycieli i gości . Rozpoczęto obchody lampką szampana a następnie poproszono o zajęcie miejsc przy stolikach.

Sprawdzono listę obecności według dziennika. Osoba wyczytana aktualizowała swoje dane i w skrócie opowiadała o sobie .Tak samo dyrektor szkoły , wychowawcy i nauczyciele mieli możliwość wypowiedzenia się.

W dowód wdzięczności uczniów Zofia Sokołowa poprosiła o wsparcie koleżanek i kolegów i zaśpiewali wspólnie piosenkę „Tylko szkoły żal” mel. Maryla Rodowicz , następnie wręczono kwiaty dla całego grona pedagogicznego i zatańczono pierwszy taniec ze swoimi profesorami. Zabawa przy muzyce zespołu „Relaks” trwała aż do rana.

Nie byłoby tego spotkania bez komitetu organizacyjnego, na którego czele ofiarnie i z poświęceniem stanął Ireneusz Krzemiński. To dzięki niemu zostało wiele osób odnalezionych, to on poświęcał swój czas na dojazd do wszystkich. Dziękujemy Irkowi oraz tym, którzy mu pomagali.

Spotkania będziemy kontynuować w każdą pierwsza sobotę wakacji. Zainteresowanych zapraszamyPochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages