Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Grażyna Obrębska nadal dyrektorem Zespołu Szkół w Janowie

2016-07-08 16:00:00 (ost. akt: 2016-07-08 11:15:35)

Wójt gminy Janowo Waldemar Szymański przedłużył okres powierzenia na kolejne 5 lat stanowiska dyrektor Zespołu Szkół dotychczasowej dyrektor Grażynie Obrębskiej.

— Otrzymałem pozytywne opinie o pracy pani dyrektor od Rady Rodziców, Rady Pedagogicznej i z kuratorium. Dlatego podjąłem taką decyzję — mówił Waldemar Szymański. Grażyna Obrębska podziękowała za zaufanie.

— Moim nadrzędnym celem jest pomoc uczniom, zwłaszcza tym z problemami w nauce. Zawsze byłam i jestem otwarta na konstruktywne rozmowy z rodzicami — powiedziała dyrektor. Zapewniła również, że rozpoczęte inwestycje będą kontynuowane.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (10) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. obserwator #2034816 | 83.24.*.* 27 lip 2016 20:56

  Uczniowie obrażeni,rodzice narzekają na nauczycieli, itd. Może zanim kogoś ocenicie spójrzcie na siebie. Co dajecie gminie? Jest demokracja. Każdy może działać,wspierać swoją gminę. Wystarczy wejść na stronę szkoły w Janowie. Zdjęcia chyba nie są podrobione? Kto się chce uczyć, to się uczy. Rozłożona jedynie książka w dodatku na tej samej stronie przez dwie godziny a w ręku telefon, a przed nosem monitor, randki do wieczora niestety taki system uczenia i utrwalania wiadomości w domu nie utrwali naszym pociechom wiedzy. Gdzie jest w tym czasie rodzic. Jesteśmy Polakami można odpytać pociechę. Bezwzględnie wierzymy naszym dzieciom.Cały świat wokół zły a on/ona siedział/ siedziała nad książką do nocy. Tacy zdolni,nauczycieli nic nie potrafią!!!!!! Od kilkunastu lat to samo. Zawsze winna szkoła. Już chyba wykształcił się jakiś mądry wójt czy dyrektor? Na Janowie zdolni ludzie nie kończą edukacji. Zdają matury, kończą studia i realizują się w trudnych zawodach. Wszyscy znamy się na oświacie, to wiemy że w liceum nie ma powtórek. Nie ma wiedzy z podstawówki, gimnazjum wypada z gry. A takich mamy niewielu. Ja jestem zachwycony atmosferą, życzliwością i tym co ta szkoła robi!!!! Jestem dumny, że skończyłem tę właśnie szkołę. Można tam spotkać serdecznych i ciepłych nauczycieli, którzy dbają o uczniów i troszczą może nawet lepiej niż o własne dzieci. Nie róbcie tym ludziom krzywdy komentarzami, bez pokrycia. Stały bywalec szkoły, czytelnik lokalnej prasy tak się nie wypowie.

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Była uczennica. #2032840 | 83.24.*.* 24 lip 2016 21:51

  Ta szkoła to totalne dno :) Nie współpracuje z uczniem, a go dobija :) A dyrektorka już dawno powinna zostać zmieniona, są ludzie którzy doprowadzili by to do porządku :)

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Lolita #2024368 | 91.102.*.* 9 lip 2016 20:30

  To było do przewidzenia.Wójt boi się o swój stołek to popiera Tych co Mu każą.Masakra z tym wyborem chociaż i tak osobą zarządzającą jest sekretarka.A dyrektorka to tylko pionek bo i tak na niczym się nie zna.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. łyk janowski #2024018 | 88.156.*.* 9 lip 2016 07:13

  Prawda.Układy,układy,układziki.Trzeba powiewu młodej generacji.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. o #2023819 | 83.24.*.* 8 lip 2016 17:52

  Janowo to już dawno upadło, przyłączyć tą gminę do Janowca

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  Pokaż wszystkie komentarze (10)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages