Piątek, 26 kwietnia 2019. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Rok szkolny 2016/2017 uroczyście rozpoczęty!

2016-09-02 11:39:33 (ost. akt: 2016-09-02 11:41:44)

Autor zdjęcia: Jagarzewo

1 września 2016 roku w Zespole Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Goście mieli okazję wysłuchać montażu słowno-muzycznego, upamiętniającego rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uczniowie wspominali, że 1 września 1939 roku dzieci polskie nie usiadły w szkolnych ławkach, a zamiast dzwonka, usłyszały huk armat, świst pocisków i wybuchy bomb.

Następnie głos zabrała dyrektor Izabela Borkowska, która przywitała uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców, a także życzyła im owocnej i satysfakcjonującej pracy w nowym roku szkolnym. W dalszej części akademii wicedyrektor, Kamila Rogowska, przedstawiła zmiany dotyczące dowozu uczniów do szkoły.

Podczas uroczystości wręczono również stypendia ufundowane przez Radę Rodziców dla najzdolniejszych uczniów: Oliwii Paćkowskiej i Martyny Jakubowskiej.

Po zakończonej części oficjalnej przyszedł czas na pierwsze powakacyjne przywitanie kolegów i nauczycieli oraz na zapoznanie się z planem lekcji na jutrzejszy, pierwszy dzień nauki.

Uroczystość została przygotowana przez uczniów klas II i III gimnazjum pod kierunkiem: Wandy Redys i Katarzyny Mazur.

szk


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Jagarzewo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages