Piątek, 26 kwietnia 2019. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

OSP Janowo wyróżniona!

2017-01-27 07:00:00 (ost. akt: 2017-01-26 17:07:34)

Autor zdjęcia: OSP Janowo

Rozstrzygnięto XI edycję konkursu "Ognisty Ratownik - Gorąca Krew" województwa warmińsko - mazurskiego. Dzięki aktywności i zaangażowaniu strażaków z Janowa, jednostka uplasowała się na trzeciej pozycji wśród Ochotniczych Straży Pożarnych.

W tegorocznej edycji oddali 53,550 litrów krwi, na co złożyło się ponad 10 litrów od strażaków z Janowa i 42,750 litrów od innych osób zachęconych przez OSP.

Wynik końcowy określał aktywność jednostki, czyli ilość krwi pozyskanej w ramach programu w przeliczeniu na jednego strażaka w jednostce. W przypadku Janowa wyniósł on 3,57 l.

W XI edycji konkursu wzięło udział 228 strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych, w tym 6 z OSP Janowo, pozyskano 185,850 litrów krwi od ratowników i 242,250 litrów od osób zachęconych, razem 428,100 litrów krwi. Łącznie z jednostkami JRG pobrana ilość krwi wyniosła 532,950 litrów.

Program ma na celu organizację przez strażaków akcji honorowego oddawania krwi przeznaczonej do ratowania życia i zdrowia ludzkiego oraz zachęcanie lokalnych społeczności do czynnego uczestnictwa w tej formie humanitarnej działalności na rzecz drugiego człowieka.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages