Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Gimnazjaliści spędzili dzień w Jagarzewie

2017-04-30 18:00:00 (ost. akt: 2017-04-30 09:48:34)

Autor zdjęcia: szkoła

Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie zorganizował Dzień Otwarty. Przybyli gimnazjaliści ze szkół powiatu nidzickiego oraz indywidualnie uczniowie z powiatów ościennych

Gości powitała dyrektor szkoły, pani Katarzyna Mazur, i oddała głos Klaudii Nowak, przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego.

Gospodarzami tego dnia byli uczniowie ZSRiO, którzy pokazywali młodszym kolegom, czego uczą się w Jagarzewie. Ze względu na deszczową pogodę prezentacja poszczególnych kierunków odbyła się w sali gimnastycznej.

Placówka od 1 września 2017 roku uruchamia nowy typ kształcenia - technikum obsługi turystycznej, dlatego już dziś gimnazjaliści byli klientami biura podróży.

Technikum żywienia i usług gastronomicznych propagowało zasady dietetyki i informowało, jak zdrowo się odżywiać. W przerwie przygotowało poczęstunek.

Uczniowie z technikum agrobiznesu zademonstrowali pielęgnację konia oraz opowiadali o przedmiotach zawodowych.

Po przerwie goście mogli ćwiczyć w nowej siłowni oraz doświadczyć popularnego cyklu gier muzyczno-tanecznych Just Dance 2017, pozwalających poczuć się niczym profesjonalni tancerze, występujący na największych scenach świata.

Następnie uczniowie zwiedzili szkołę i internat ze stołówką. Na pytania gimnazjalistów odpowiadali uczniowie ZSRiO wspierani przez nauczycieli.

Zachęcali oni gimnazjalistów do podjęcia trafnych decyzji wyboru szkoły i zawodu. Gospodarze podkreślali, że Jagarzewo to szkoła nowych możliwości, która dostosowuje ofertę kształcenia do rynku pracy.

Na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo oraz wysoki poziom kształcenia w przyjaznej, wręcz rodzinnej atmosferze, co potwierdza certyfikat najwyższej jakości oferowanych usług edukacyjnych przyznany przez uczniów i rodziców.
Wizytę zakończył recital Joanny Sarbiewskiej uczennicy kl. III TŻiUG. Gości pożegnała Elżbieta Jabłonowska, wicedyrektor szkoły, która podziękowała im za przybycie do szkoły i zaprosiła zainteresowanych do szkolnej rodziny w Jagarzewie.
Samorząd UczniowskiPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages